GUS-SS8BLF-03-7680-BA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 768 Ohm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +