GUS-SS8BLF-03-4020-GG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 402 Ohm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +