- GUS-SS8BLF-03-1501-GD
GUS-SS8BLF-03-1501-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.5 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description