GUS-SS8BLF-03-1331-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.33 kOhm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +