GUS-SS8BLF-03-1272-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 12.7 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +