GUS-SS8BLF-03-1132-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 11.3 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +