GUS-SS8BLF-02-6982-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 69.8 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +