GUS-SS8BLF-02-3832-JC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 38.3 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +