GUS-SS8BLF-02-2000-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 200 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +