GUS-SS8BLF-02-1202-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 12 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +