- GUS-SS8BLF-02-1130-D
GUS-SS8BLF-02-1130-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 113 Ohm ±0.5% 50mW Per Element - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description