GUS-SS8BLF-01-8661-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.66 kOhm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +