GUS-SS8BLF-01-8661-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.66 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOI ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 8.66 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N