GUS-SS8BLF-01-8450-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 845 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +