GUS-SS8BLF-01-5362-DD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 53.6 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 53.6 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N