- GUS-SS8BLF-01-3162-GD
GUS-SS8BLF-01-3162-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 31.6 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description