GUS-SS8BLF-01-1241-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.24 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 1.24 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N