GUS-SS8BLF-01-1020-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Bussed Resistors - 102 Ohm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +