- GUS-SS8ALF-03-6340-BB
GUS-SS8ALF-03-6340-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 634 Ohm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description