GUS-SS8ALF-03-6041-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 6.04 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +