GUS-SS8ALF-03-5761-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 5.76 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOI ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 5.76 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC-N