GUS-SS8ALF-02-8660-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 866 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +