GUS-SS8ALF-02-8061-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 8.06 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 8.06 kOhm ±0.1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N