GUS-SS8ALF-02-44R2-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 44.2 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 44.2 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N