GUS-SS8ALF-02-4221-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 4.22 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +