GUS-SS8ALF-01-5620-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 562 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 562 Ohm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N