GUS-SS8ALF-01-5232-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 52.3 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 52.3 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N