GUS-SS8ALF-01-3902-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 39 kOhm ±2% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +