GUS-SS8ALF-01-3301-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 3.3 kOhm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
Description +