GUS-SS8ALF-01-2740-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 274 Ohm ±1% 100mW Per Element - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +