GUS-SS8ALF-01-1151-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 1.15 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 1.15 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N