GUS-SS8ALF-01-1070-DC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 107 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 107 Ohm ±0.5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N