GUS-SS8ALF-01-1001-D
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 1 kOhm ±0.5% 100mW Per Element - ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +