GUS-SS7BLF-03-9310-CA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 931 Ohm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +