GUS-SS7BLF-03-6340-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 634 Ohm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +