GUS-SS7BLF-03-6201-JG
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 6.2 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±2% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +