GUS-SS7BLF-03-4531-DA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±0.5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N