GUS-SS7BLF-03-3012-GC
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 30.1 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.25% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +