GUS-SS7BLF-02-9760-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 976 Ohm ±1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +