GUS-SS7BLF-02-8870-BB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 887 Ohm ±0.1% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +