GUS-SS7BLF-02-4121-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.12 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +