GUS-SS7BLF-02-2051-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 2.05 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC- ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 2.05 kOhm ±0.25% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±50ppm/°C - 14 Pin SOIC-N