GUS-SS7BLF-01-8870-JB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 887 Ohm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +