GUS-SS7BLF-01-6342-GB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 63.4 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +