GUS-SS7BLF-01-6191-GD
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 6.19 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.5% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +