GUS-SS7BLF-01-4872-GF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 48.7 kOhm ±2% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +