GUS-SS7BLF-01-40R2-F
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 40.2 Ohm ±1% 50mW Per Element - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +