GUS-SS7BLF-01-1692-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 16.9 kOhm ±5% 50mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +