GUS-SS7ALF-03-4750-JA
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 475 Ohm ±5% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.05% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N
Description +