GUS-SS7ALF-03-1331-CB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 1.33 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 6 Isolated Resistors - 1.33 kOhm ±0.25% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±25ppm/°C - 14 Pin SOIC-N